Mikołajki

W poniedziałek 5 grudnia 2022 r. o 17.00 najmłodsi podopieczni rodzin zastępczych funkcjonujących na terenie naszego powiatu, na zaproszenie Organizatora Rodzinnej Pieczy Zastępczej w Pszczynie spotkali się w Warownia Pszczyńskich Rycerzy .

Po dwuletniej pandemicznej przerwie dzięki uprzejmości i niezwykłej gościnie Pana Krzysztofa Gazdy, mogliśmy spotkać się ponownie w tym niezwykłym, jakże lubianym przez dzieci miejscu. Gospodarze Warowni zapewnili dzieciakom zabawy z Elfami. Było wspólnie malowanie, śpiewy, tańce, a po zabawie na dzieci czekał poczęstunek.

Na spotkaniu z dziećmi pojawiła się także Pani Barbara Bandoła – starosta pszczyński, która przywiozła dla wszystkich „magiczne cukierki szczęścia”.

Największą atrakcją dla naszych podopiecznych było jednak spotkanie ze Świętym Mikołajem, który odwiedził zebrane dzieci i przekazał wszystkim maluchom czekoladowe kalendarze.

Wczorajsze spotkanie było świetną okazją nie tylko do zabawy dla dzieci w tej jakże zamkowej scenerii, ale i okazją do rozmów dla rodziców zastępczych czy pracowników Organizatora.

Mamy nadzieję że dla wszystkich był to fajnie spędzony czas.

Organizator Rodzinnej Pieczy Zastępczej w Pszczynie bardzo dziękuje sponsorom, dzięki wsparciu których to wczorajsze spotkanie mogło się odbyć:

Warownia Pszczyńskich Rycerzy,

Firmie TAMIR z Pszczyny

Mikołajowi Jacek Kobyliński, który zawsze pamięta o podopiecznych rodzinnej pieczy zastępczej.

DZIĘKUJEMY!

Dodaj komentarz