Za nami kolejne spotkanie Świętego Mikołaja z podopiecznymi!

Za nami kolejne spotkanie Świętego Mikołaja z podopiecznymi!

W tym roku ten długo wyczekiwany gość przybył do nas 10 grudnia i sprawił, że dzień był wyjątkowy, pełen radości. Tradycyjnie Święty Mikołaj odwiedził naszych najmłodszych podopiecznych w Warowni Pszczyńskich Rycerzy. W przepięknej zimowej scenerii, przy zapachu choinki dzieci oczekiwały na Gościa, a czas ten umilały Elfy, Anioły i Diabełek.

Liczne atrakcje a wśród nich: zabawy muzyczne, taneczne czy plastyczne przygotowali animatorzy z Warowni oraz wolonatariusze z Zespołu Szkół Technicznych w Mikołowie. Dzieci miały okazję stworzyć laurkę dla Świętego Mikołaja, zatańczyć z Królową Śniegu, wziąć udział w zabawach ruchowych czy bitwie na śnieżki. Na wszystkie dzieci czekał pyszny poczestunek, który zapewnili Gospodarze Warowni.

W spotkaniu mikołajkowym wzięło udział 35 najmłodszych dzieci wraz ze swoimi opiekunami. Mikołaj chcąc sprawić radość każdemu z nich wręczył świąteczną paczkę. Milusińscy mogli zamienić z nim kilka słów czy zrobić sobie zdjęcie. Impreza mikołajkowa to dla dzieci niezwykłe i niezapomniane przeżycie, a dla rodziców zastępczych okazja do spotkania się i wymiany doświadczeń.

Za wielkie serce, podjęty trud i zaangażowanie serdecznie dziękujemy właścicielom i obsłudze Warowni Pszczyńskich Rycerzy. To dzięki Wam na twarzach naszych podopiecznych pojawił się uśmiech! Za pomoc w organizacji imprezy dziękujemy wolontariuszom z Zespołu Szkół Technicznych w Mikołowie. Niech Wasza godna postawa będzie najwspanialszą nagrodą i zachętą do dalszego działania. Serdeczne podziękowania składamy również Panu Jackowi Kobylińskiemu. Jesteśmy wdzięczni, że dzięki Pana zaangażowaniu nasza impreza przepełniona była radością i zadowoleniem dzieci.

Dodaj komentarz